KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544484
nr 1254 4484
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, "Flicka från Öster, signerad. Olja på duk, 75x75
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:09:20
13/5 19:03:16